Een hotelkamer met twee bedden, een kleine balkon met uitzicht op het landschap en een vlag, een stoel, een ronde tafel, een wandlamp, en decoratieve manden op de muur.

Tweepersoonskamer

met polderzicht

Na een dag wandelen op het strand en fietsen door de duinen geniet je op deze tweepersoonskamer van het uitzicht over Vogelreservaat ‘De Putten’. De verrekijker ligt al voor je klaar, zodat je alle verschillende vogels kunt observeren. In de kamer staat een tweepersoonsbed en ‘s avonds kom je tot rust met een mooie film op de tv - die stream je gemakkelijk via de handige Chromecast.

De badkamer is onlangs volledig vernieuwd en aan alle details zijn gedacht: van de stortdouche tot de föhn en de verlichte spiegel. Op de begane grond hebben de kamers een terras met uitzicht op de polder, en op de eerste verdieping stap je zo je eigen balkon op.

Belangrijke informatie

meer polderkamers

Meer duinkamers

Bekijk ook onze strandstudio’s